Zakład przetwórstwa mięsnego SIWEK

Zakład przetwórstwa mięsnego SIWEKZakład Przetwórstwa Mięsnego "SIWEK" powstał jako firma rodzinna i istnieje już od 1997 roku. Produkcję rozpoczęliśmy na bazie surowców drobiowych, specjalizując się w dostawach salcesonu z indyka i indyka w galarecie.

Dbając systematycznie o jak najwyższą jakość i smak poszerzaliśmy sukcesywnie asortyment swojej produkcji.

W 2003r. oddaliśmy do użytku nowy, własny zakład produkcyjny, który położony jest na terenie żywiecczyzny. Dużym nakładem własnych środków został wyposażony w najnowocześniejsze linie technologiczne i jest w pełni zgodny z wymogami UE.

W celu utrzymania skutecznej kontroli na każdym etapie produkcji zarządzanie wspomagane jest przez wdrażany już zakładowy system HACCP. Ubiegamy się również o certyfikat ISO zgodnie z normami DIN EN 9001.

Połączenie najnowszej techniki, technologii i rzemieślniczej tradycji - to cechy naszej firmy. Produkowany asortyment dokładnie dostosowujemy do gustów naszych konsumentów realizując nasze hasło "Zdrowa, dobra żywność", czego dowodem jest uznanie naszych odbiorców.

Osiągamy to dzięki stosowaniu najlepszej jakości surowców, wykorzystaniu najnowocześniejszych maszyn i urządzeń w połączeniu ze sprawdzonymi i tradycyjnymi recepturami oraz skrupulatnej kontroli jakości na wszystkich etapach produkcji. Działamy szybko i sprawnie dzięki kompetencji wysoko wykwalifikowanego zespołu pracowników, stosując nowoczesne metody zarządzania.

Własnym specjalistycznym transportem nasze produkty trafiają do dużych placówek hurtowych i detalicznych na terenie całego kraju.

W celu zaspokojenia potrzeb regionalnych uruchomiliśmy dwie własne hurtownie na terenie Bielska - Białej i Żywca. Prowadzimy również stoiska patronackie bezpośrednio w placówkach handlowych. Na życzenie klientów dowozimy towar własnym transportem do placówek detalicznych i gastronomicznych.

Systematyczne działania, mające na celu poprawę jakości i organizacji pracy pozwalają nam zdobyć zaufanie i uznanie konsumentów, czego dowodem jest dynamiczny rozwój naszej firmy.

Zapewniamy, że każdy kto trafi do naszego zakładu i naszych placówek, zostanie przyjęty mile i serdecznie - ZAPRASZAMY!